• Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
Pink Card

Napisz do nas

+ Masz pytania? 

+ Wyceń i zamów

Chcesz zamówić montaż swojego filmu lub zdjęć?

A może masz dodatkowe pytania?

 

Nasza platforma zaprojektowana jest tak, aby całe zamówienie zlecić nam wygodnie bez wychodzenia z domu

Na dobry początek wypełnij formularz obok, który pozwoli przygotować nam dla Ciebie spersonalizowaną ofetę i wycenę

 

lub napisz do nas i opisz nam swoje oczekiwania pod adresem:

happymemoriesfilm@gmail.com

arrow&v
arrow&v
arrow&v
Efekty specjalne i usługi dodatkowe:

Jeśli chcesz wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych wskazanych w treści formularza kontaktowego, w celu otrzymania wyceny usługi, którą jesteś zainteresowany, prosimy o zaznaczenie poniższej opcji. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. W każdej chwili możesz cofnąć Twoją zgodę. Jeśli nie wyrazisz zgody, nie będziemy mogli przesłać Ci wyceny. 

 

 

 

 


 

Administratorem Twoich danych osobowych jest: Agnieszka Dąbrowiecka prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą „A priori Agnieszka Dąbrowiecka”, ul. Okrąg 4A/24, 00-423 Warszawa, adres e – mail: happymemoriesfilm@gmail.com.

 

Informacje o podstawie przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, czasie ich przechowywania, przekazywaniu innym podmiotom oraz o Twoich prawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych, w tym o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych, znajdziesz w Polityce prywatności na dole strony.

Cieszymy się na Twoją wiadomość!

Odpowiemy tak szybko,  jak to możliwe!

Życzymy miłego dnia!

 

- Zespół Happy Memories

Dziękujemy za zaufanie i zainteresowanie naszymi usługami. Z racji ogromnego zainteresowania w okresie przedświątecznym informujemy, że niestety nie mamy już wolnych terminów na montażowe realizacje do końca 2021 roku. Zapraszamy gorąco od stycznia 2022! Wcześniej oczywiście jesteśmy nieustannie do Państwa dyspozycji pod naszym mailem w celu ustalenia szczegółów, rezerwacji kolejki, opracowań scenariusza itp.